KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15238058
nr 1523 8058
Oidentifierad konstnär. Västerbron. Signerad. Olja på pannå, 21x25cm, yttermått inklusive ram: 33x37cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 20 februari 2023
kl 20:44:22
100 kr
150 kr
200 kr
20 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm